👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوينت آشنايي با نظام آموزشي پودماني

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوينت آشنايي با نظام آموزشي پودماني

پاورپوينت آشنايي با نظام آموزشي پودماني در 34 اسلايد بسيار زيبا و قابل ويرايش آماده ارائه با اسلايدشو با فرمت pptx و رعايت تمامي استانداردهاي زبان فارسي

مشخصات فايل

تعداد صفحات

34

حجم

4255/266 کيلوبايت

فرمت فايل اصلي

pptx

توضيحات کامل

پاورپوينت آشنايي با نظام آموزشي پودماني در 34 اسلايد بسيار زيبا و قابل ويرايش آماده ارائه با اسلايدشو با فرمت pptx و رعايت تمامي استانداردهاي زبان فارسي

فهرست مطالب

چکيده

آموزش پودماني چيست؟

ويژگي هاي اساسي آموزش پودماني

طراحي و تدوين پودمان هاي آموزشي

شيوه طراحي و تدوين پودمان آموزشي

طراحي دوره هاي آموزشي

آموزش هاي پودماني در نظام آموزش هاي علمي – کاربردي

بخشي از متن

چکيده:

 جايگاه آموزش و مهارت‌ها بخصوص با رويکرد پودماني، در سير تحول برنامه ريزي درسي به سال هاي پس از جنگ اول جهاني باز مي‌گردد، اين رويکرد از آن جهت که نياز مبرم به آموزش مهارت‌ها در کوتاه ترين زمان و با مطلوب ترين بازدهي احساس مي‌شد، در ايران نيز مورد توجه قرار گرفت.

در نظام آموزش پودماني، نگرش سيستمي، کاربرد قابل ملاحظه اي دارد. براساس اين نگرش، قبل از هر چيز براي آموزش مهارت ها، نيازهاي آموزشي تعيين شده مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرند؛ سپس مطابق نتايج تجزيه و تحليل، هدف ها، محتواها، روش ها، منابع آموزشي، طرح درس و شيوه هاي ارزشيابي معين و يا تدوين مي‌شوند.

اين مبحث شيوه هاي برنامه ريزي پودمان هاي آموزشي و دوره هاي پودماني در دانشگاه جامع را مورد بحث قرار داده و در پايان ضمن بيان معايب و مزاياي روش کنوني به تبيين راهکارهاي مناسب در اين زمينه مي‌پردازد.

در حال حاضر در ايران تنها يک راه براي تربيت تکنسين و کارشناسان ماهر وجود دارد و آن گذراندن برنامه آموزشي تمام وقت است و هيچ برنامه شناخته شده آموزشي جهت ارزش قائل شدن براي مهارت هاي حرفه اي وجود ندارد.

مديران و صاحبان صنعت همواره در جستجوي روش هايي جهت تسريع در آماده سازي نيروي انساني مورد نياز خود و سرعت بخشيدن به توليد محصولات مي‌باشند. از آنجايي که داشتن شرايط ويژه براي انتخاب ورودي‌ها در شيوه پودماني الزامي نمي باشد و ورودي هاي با سطوح سواد متفاوت و سنين مختلف پس از گذراندن يک دوره نسبتاً کوتاه مدت در يک يا چند مهارت مورد نياز از توانمندي لازم برخوردار مي‌شوند لذا آماده سازي نيروي انساني از طريق شيوه پودماني براي صاحبان صنايع از محدوديت کمتري برخوردار بوده و به عنوان يک مزيت تلقي مي‌گردد.

و ...

👇محصولات تصادفی👇

مباني نظري و پيشينه پژوهش سرشت و منش (فصل 2) گزارش کارآموزی حسابداری بررسی سیستم حقوق و دستمزد در شهرداری ماهشهر پروپوزال تشخیص و ردیابی بدافزارها در محدوده رایانش ابری بررسی تغییر پارامترها بر تداخل پایدارساز سیستم قدرت و دینامیکی پایداری پایان نامه کارشناسی ارشد رشته روان شناسی با عنوان بررسی راه های رسیدن از كمرویی به ابراز وجود